Вулиця Канатна 102А

Вт
-
Пт
з 9-00 до 18-00
Сб
з 9-00 до 13-00
Старт групи
2023-06-15
До старту залишилось:

Поставити запитання

  Натискаючи на кнопку "Надiслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних і приймаю умови угоди

  З кожним днем ​​кількість пішоходів зменшується, а кількість водіїв зростає. Це обумовлено тим, що необхідність в умінні керувати автомобілем зростає з геометричною прогресією. Зараз водіння не є чимось надприродним, далеким і захмарним. Навчання кермуванню, відпрацювання теоретичних знань ПДР (правил дорожнього руху) на дорозі – стає необхідністю, буденністю.

  Першим кроком до отримання водійських прав є відвідування автошколи. Але яку автошколу вибрати? Відповідь однозначна – автошкола «Антарес» – школа водіння, яка ідеально підходить будь-якому охочому вивчитися на права, і ми розповімо чому.

  Автошкола в Одесі – яку вибрати і на що варто звернути увагу

  Курси з водіння «Антарес» з низки причин входить в список кращих автошкіл країни. З року в рік ми розширюємо карту філій, вдосконалюємо навчальні програми, і робимо все для більш комфортного навчання майбутнього водія. Наші переваги:

  – Як проходить практика в автошколі? Навчання проходить на комфортабельних автомобілях марки Daewoo. Авто обладнані за всіма вимогами та регулярно проходять технічне обслуговування;

  – автокурси тривають близько 2х місяців, час занять складено так, щоб відвідувати їх було максимально комфортно;

  – важливий аспект – ліцензія на всі види категорій. У нас ви зможете навчитися їзді від мотоцикла до великогабаритних авто.

  – Скільки коштує навчання на права? З вартістю ви зможете ознайомитися за посиланням;

  – курси водіння проходять за найновішими редакціями правил дорожнього руху, наочні посібники в класах постійно оновлюються, а викладачі та інструктори періодично відвідують курси підвищення кваліфікації;

  – ми гарантуємо повний супровід під час іспиту в сервісному центрі МВС і його успішну здачу, так як підготовка проходить за білетами, які використовуються сервісними центрами.

  Пройти курси на права за адресою вулиця Канатна 102А – означає закінчити кращі курси водіння Одеси і гарантувати собі успішну здачу іспиту в сервісному центрі МВС і стати повноправним водієм. Автошкола «Антарес» з величезним задоволенням у цьому допоможе.

  Ми чекаємо саме на тебе! Наші двері відкриті!

  Наверх