Навчання водіння на власному авто

В 21му столітті необхідність особистого автомобіля зростає разом з потребами людини. Щодня на вулицях стає більше і більше автомобілів, відповідно збільшується кількість водіїв. Кожна людина, яка захоче сісти за кермо автомобіля, повинена отримати водійські права, навчившитись навичкам водіння. Тому люди звертаються в автошколу. Але часто виникають питання: «Чи можливо навчання водінню на своєму автомобілі?», «Краще навчатися на спеціалізованій машині автошколи?» Давайте розберемося.

Особливості навчання водінню

Практично завжди виникає питання: Чи можна навчати водінню на особистому автомобілі? Слід звернутися до головного зводу законів будь-якого водія – ПДР, в якому чітко вказується, що автомобілі, які використовуються для уроків водіння, повинні бути обладнані спеціальними, додатковими пристосуваннями: додатковими педалями зчеплення, гальма, рідше газу для інструктора, а також додатковим дзеркалом заднього виду.

Та все це зроблено спеціально, щоб в першу чергу убезпечити учасників дорожнього руху, щоб в разі аварійної ситуації, інструктор зміг вплинути на її результат. Робимо висновок, що інструктор з водіння на машині учня, залучається вже по отриманню посвідчення водія, і вам просто необхідно трохи освоїтися на дорозі, звикнути до маневрування, парковці і іншим принади водіння.

Навчання водінню в автошколі «Антарес»

В Одеській філії автошколи «Антарес», учні, Надійшли на курс навчання будь-якої категорії, обов’язково проходять лекційні заняття, в яких навчають основам водіння, ПДР, і другим необхідними навичкам, що дозволяють вперше сісти за кермо. І тільки потім виходять на дороги в спеціально обладнаних авто з інструкторами – професіоналами своєї справи.

З цінами і послугами автошколи можна ознайомитися на нашому сайті. У нас ви зможете:

  • пройти повний курс лекційних занять, відмінно підготуватися до здачі іспитів на права;
  • навчатися всім видам категорій;
  • накатати додаткові категорії, вже при наявності прав;
  • замовити індивідуальне водіння для підвищення навичок на дорозі;
  • все це і багато іншого за доступними цінами!

Розклади занять складені таким чином, щоб вам було максимально зручно їх відвідувати. Тривалість одного заняття 2 години. Водіння триває час і більше, за погодженням з інструктором і оплачується додатково.

Класи обладнані необхідними стендами, що дозволяють швидше переймуться і легше запам’ятовувати навіть найскладніші пункти ПДР.

Наші інструктори завжди відвідують курси підвищення кваліфікації, щоб не розгубити своїх колишніх навичок і придбати нових.

Я отримав права, але боюся їздити

Поширена проблема, що отримавши посвідчення водія, є належної впевненості. Спеціально для таких випадків, існує послуга індивідуального водіння, додаткові заняття з інструктором на автомобілі автошколи, вартість послуги дізнавайтеся на сторінці послуг. Такі уроки допоможуть додати впевненості в управлінні автомобіля, звикнути до габаритів і другим особливостям, і власне, до самих дорогах, і підлогу тим Самим, повноправним учасником дорожнього руху, в якому ми говорили з вами на самому початку тексту. А замовлення послуги інструктора з водіння на моєму автомобілі неможливо, так як інструктор не зможе вплинути на аварійну ситуацію, і відповідно не буде брати відповідальність за вас і ваш автомобіль.

Але запам’ятайте, навчання в будь-якій автошколі повинно відбуватися тільки на спеціально обладнаних автомобілях. Це убезпечить вас і інших учасників дорожнього руху! Не втрачайте часу, звертайтеся в автошколи «Антарес» в Одесі, і наша команда професіоналів з радістю допоможемо вам!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх